Poradnia zdrowia psychicznego on-line

Drodzy rodzice,

W odpowiedzi na zagrożenia wynikające z pandemii oraz rosnącą potrzebę zwiększenia dostępu do specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli, na zlecenie MEN została uruchomiona poradnia on-line z zakresu zdrowia psychicznego „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”.

Poradnia skupia specjalistów: psychologów, pedagogów, terapeutów i jest już dostępna dla państwa. Poradnia jest w trakcie rozwoju, baza specjalistów będzie systematycznie powiększana.

Aby skorzystać należy wejść na stronę: www.zawszejestjakieswyjscie.pl i zarejestrować się w portalu.

Po dokonaniu rejestracji użytkownik uzyskuje dostęp do specjalistów- można zapisać się na konsultację, spotkanie on-line, spotkanie grupy wsparcia lub szkolenie ,w zależności od formy pomocy jaką oferują poszczególni specjaliści.

Zachęcamy do szukania pomocy.