INFORMACJE OD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

Kochani, nowy rok szkolny już się rozpoczął, a więc przed nami nowe wyzwania.

W związku z tym przywracamy akcję „Niepytane numerki”, które będą wywieszane codziennie rano na drzwiach przy wejściu do szkoły oraz wyświetlane na dwóch telewizorach na korytarzach szkolnych.

Ponadto wprowadzamy nowości w naszej szkole, a mianowicie „Ważne Dni”, kiedy trzeba będzie włożyć strój galowy i tarczę szkolną oraz „Dni z TIK w Czwórce”, promujące korzystanie z nowoczesnych technologii w naszej szkole. We wskazany jeden dzień w miesiącu, nauczyciele, jak i uczniowie podczas zajęć lekcyjnych będą korzystać z TIK (technologii informacyjno- komunikacyjnych), takich jak: ozoboty- roboty edukacyjne, drukarka 3D, tablice multimedialne, okulary viar- okulary wirtualne, klocki lego itp.

Poniżej zamieszczamy harmonogram ważnych dni, w których trzeba włożyć strój galowy i informację
o „Dniach z TIK” na ten rok szkolny:

„Ważne Dni”- strój galowy i tarcza szkolna:

1. Październik- 13 (Dzień Komisji Edukacji Narodowej) oraz 17 (Dzień Papieski/ Święto Szkoły);

2. Listopad- 10 (Narodowe Święto Niepodległości);

3. Grudzień- 22 (wigilia szkolna/ wigilie klasowe);

4. Styczeń- 5;

5. Luty- 10;

6. Marzec- 1 (Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych) oraz 8 (Dzień Kobiet);

7. Kwiecień- 28 (1 Maja- Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy; 2 Maja- Dzień Flagi; 3 Maja- Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja);

8. Maj- 14 (Dzień Papieski);

9. Czerwiec- 1 (Dzień Dziecka).

„Dni z TIK w Czwórce”:

1. Październik- 19 (środa);

2. Listopad- 17 (czwartek);

3. Grudzień- 12 (poniedziałek);

4. Styczeń- 10 (wtorek);

5. Luty- 6 (poniedziałek);

6. Marzec- 10 (piątek);

7. Kwiecień- 20 (czwartek);

8. Maj- 12 (piątek);

9. Czerwiec- 13 (wtorek).