Konkurs- NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA LUB CHOINKA BOŻONARODZENIOWA

W imieniu SU zapraszamy dzieci kl. 1-3 i kl. 4-8 do wykonania rodzinnej choinki albo bombki bożonarodzeniowej.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie bombki lub choinki z wykorzystaniem dowolnej techniki plastycznej/technicznej (wyklejana, malowana… z wykorzystaniem: papieru, cekinów, bibuły, plasteliny, piór, drewna, plastikowych butelek itd.- im ciekawsza forma, tym lepiej- przestrzenna;

Pamiętajcie! Prace muszą być wykonane rodzinnie, dlatego zachęcamy do udziału w konkursie: mamy, tatusiów, dziadków, rodzeństwo.

Wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie szkoły, a bombki zostaną powieszone na choince na korytarzu szkolnym.

Każda praca powinna być opatrzona następującymi danymi: imię i nazwisko uczestnika wraz z osobami pomagającymi z rodziny, klasa.

Prace należy składać do opiekunów SU: p. A. Kielich, p. A. Mrówczyńskiej, p. M. Piłki do dnia 20.12.2023r.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22.12.2023r.

Spośród zgłoszonych do konkursu prac komisja wybierze po 3 prace w kategorii kl. 1-3 oraz 4-8, przyznając nagrody za I, II i III miejsce oraz pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.