BAŁWANKOWY KONKURS

Samorząd Uczniowski działający przy Szkole Podstawowej nr 4 zaprasza dzieci i młodzież z kl. I-VIII do udziału w konkursie na najlepszego śnieżnego bałwana.

Korzystając z zimy białej i mrozu siarczystego, ulepmy wszyscy kolegę śnieżnego!

Jak wziąć udział w konkursie?

• Wyjdź na dwór - to dobrze Ci zrobi. Pamiętaj jednak o odpowiednim stroju!

• Użyj wyobraźni, by ulepić swojego wymarzonego bałwana ze śniegu.
Ważne! Nie musisz ograniczać się do jego typowego wzoru z marchewką i garnkiem. Równie dobrze możesz uzupełnić go o oryginalne dodatki, albo stworzyć zupełnie inną postać.

• Gdy uznasz, że Twoja praca jest już gotowa, zrób jej wyraźne zdjęcie.

• Prześlij fotografię na adresy e-mail: anna.gosk.english@gmail.com oraz akielich1@sp4zabki.pl
   Nie zapomnij dodać swoje imię, nazwisko i klasę. Termin przysyłania prac trwa do końca lutego
  (kończy się 28.02.2021 r.)

• Gotowe! Czekaj na wyniki.

Prace oceniać będą Panie: A. Kielich, A. Gosk-Jastrzębska, K. Pawluk, J. Jasińska oraz społeczność samorządu uczniowskiego. Najciekawsze bałwanki zostaną umieszczone na stronie szkoły!

Spróbuj zabawy na śniegu, nieważne w jakim jesteś wieku!

Zapraszamy do udziału w konkursie!