Festiwal Piosenki Religijnej

17 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. J Kochanowskiego w Ząbkach odbył się IX Międzyszkolny Festiwal Piosenki Religijnej W hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II. Brały w nim udział dzieci z prawie wszystkich ząbkowskich szkół (18 osób) w 3 kategoriach wiekowych: kl. 7-8, 4-6, 1-3.

Z naszej szkoły pod opieką s. Margerity Małgorzaty Jurek wystąpiła w kategorii klas 1-3 Julia Wojciechowska z klasy 3a, śpiewając piosenkę zespołu Mocni w Duchu "Wielbię..."Julia otrzymała dyplom za udział w konkursie i zdobyła doświadczenie występu wśród dzieci wyróżniających się pięknymi głosami i zdolnościami muzycznymi.

Dzieci oprócz występów miały możliwość wspólnego wykonania  piosenek  granych przez opiekunów, wspólnego pośpiewania na chwałę Boga.