Projekt edukacyjny w klasie 5a

Na języku  polskim w klasie 5A tworzyliśmy makiety inspirowane lekturą szkolną pt. ,,Chłopcy z Placu Broni”.

Musieliśmy przynieść wszelkie potrzebne materiały min. klej na gorąco, kartony, mazaki i kredki. Zostaliśmy podzieleni na grupy cztero- i pięcioosobowe. Nasza wychowawczyni dała nam wzór makiety, którym mogliśmy się zainspirować.

Zaczęliśmy pracę z przytupem. Każda grupa chciała zrobić jak najlepszy projekt. Nie brakowało nam wyobraźni oraz świetnych pomysłów. Wszyscy byli zorganizowani i zmotywowani do działania. Wykonanie makiety zajęło nam łącznie 3 godziny lekcyjne. Po ukończeniu Pani wybrała trzech jurorów do oceny naszych prac. Przedstawiciel każdej z grup prezentował swoje plakaty przed jury. Komisja uznała, że wszyscy zostaliśmy zwycięzcami.

Po wszystkim stwierdziliśmy, że atmosfera podczas robienia makiety była super, każdemu z nas pracowało się bardzo dobrze. Byliśmy z siebie dumni. Praca zespołowa to była naprawdę fajna zabawa. Zrobiliśmy dobrą robotę.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszej pracy!

Adam Szymanek

Dawid Skoczylas