Młode aktywistki

Uczennice klasy 3b, Julia i Ola, kochają zwierzęta, a że są pełne pomysłów i energii, zamieniły pomysły na działanie. Dziewczynki zorganizowały zbiórkę rzeczową dla przytuliska dla zwierząt w Jadowie.

Młode aktywistki przygotowały prezentację o przytulisku dla klasy, a do zbiórki zaangażowały społeczność szkolną i świetlicę.

Przekazujemy serdeczne podziękowania dla dzieci, rodziców i nauczycieli, którzy wsparli akcję.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny wszystko zrobiły same, to była ich inicjatywa i ich bardzo profesjonalne wykonanie. Rodzice, co zrozumiałe pomagali przy transporcie do schroniska.

Gratulujemy rodzicom, ale przede wszystkim gratulujemy i podziwiamy Julkę i Olę.

Jesteśmy z was dumni, zaraziłyście empatią, chęcią pomagania i zaangażowaniem wiele osób. Pokazałyście, że już tak młode osoby, mogą wiele.

Brawo dziewczyny!smile

Katarzyna Wądołkowska